Akvizice Walker Hagou Magnetics

Činnost společnosti Walker Hagou Magnetics byla převzata skupinou SAV 

 

Činnost společnosti Walker Hagou Magnetics BV, Bladel, Nizozemí, byla dnem 4.března 2011 převzata naší mateřskou společností  SAV Spann-Automations-Normteiletechnik GmbH, Norimberk. Činnost bývalé společnosti Walker Hagou Magnetics BV pokračuje pod názvem SAV Walker Hagou.
Díky převzetí a zachování podstatné částí zaměstnanců mohla SAV zachovat know how i zkušenosti bývalé společnosti a zároveň upevnit její pozici na trhu v oblasti magnetického upínání a do budoucna zajistit její  rozvoj.
Tato akvizice taky zajistila rozšíření programu skupiny SAV v oblasti těžké manipulace a zvedání.
Po mnoha let byla bývalá Walker Hagou Magnetics subdodavatelem standardních výrobků pro skupinu SAV.
Nová společnost SAV Walker Hagou je dceřiní společností SAV Group a tudíž má nové a pevné základy, které zaručují důvěru do budoucnosti. 

Činnost existující společnosti SAV Workholding and Automation z Oud-Beijerland, Nizozemí, bude plynule integrována do nové organizace společnosti SAV Walker Hagou.
To zaručuje rozsáhlý a různorodý výrobní program, který není ohraničen jen magnetickým upínáním a zvedáním.
Taky hydraulické, mechanické a vakuové upínací systémy stejně jak automatizované a manipulační  systémy skupiny SAV jsou součástí programu této nové společnosti.

Od pondělí, 7. Března je nová společnost SAV Walker Hagou zpátky na pevných základech a je připravena vyhovět jejím zákazníkům s novou energií.

NOVÝ SORTIMENT ZAŘAZENÝ DO VÝROBNÍHO PROGRAMU SKUPINY SAV SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE !!!

Management
SAV Walker Hagou
Industrieweg 9
5531 AD Bladel
The Netherlands