Břemenové magnety

Společnost SAV, světový výrobce zvedacích magnetů, dodává magnety do celé řady průmyslových odvětví. Jedním z těchto odvětví je prodej břemenových magnetů, které slouží pro zvedání a manipulaci s kovovými břemeny.

Břemenové magnety usnadňují těžkou manipulaci

Břemenové magnety jsou nepostradatelnými manipulačními prostředky především v hutnictví, kovovýrobě a při zpracování kovového šrotu. Zvedací magnet v manipulační technice vyniká mnoho přednostmi. Břemenové magnety jsou bezúdržbové, pro svou činnost nevyžadují elektrickou energii a jejich obsluhu zvládne jediná osoba.

Jednoduchá obsluha spočívá v umístění magnetu na obrobek a jeho následné zaaretování. Tím dojde k uzavření magnetického pole. Díky tomu lze bezpečně manipulovat nejen s plochými kovovými výrobky, ale také s kulatinami a profily.

Odzkoušené a certifikované zvedací magnety

Na trh dodáváme břemenové magnety SAV 531.01 ve zvedacích kapacitách 35, 125, 250, 500, 1 500 a 2 000 kg.  Výroba břemenových magnetů probíhá pod renomovanou značkou BUX.

Koeficient bezpečnosti zvedacích magnetů disponuje hodnotu 3. Tato hodnota udává, že každý břemenový magnet musí být otestován na trojnásobek své nominální zvedací kapacity. Zákazník k magnetickému upínači obdrží certifikát o odtrhové zkoušce s protokolem, ve kterém je uvedena konkrétní naměřená odtrhová hodnota břemenového magnetu.

SAV CZECH spol. s r.o. váš profesionální dodavatel zvedacích magnetů.