Malé magnety

Kromě speciálních magnetických produktů nabízíme široký sortiment malých magnetů. V nabídce naleznete přídržné magnety, magnetická jádra, organizační magnety, malé elektro-magnety i magnetické pásky.

Prodej malých magnetů je specifický svým využitím v celé řadě odvětví. Od strojírenství a elektrotechniky přes textilní průmysl a bižuterii až po truhlářství, medicínu školství a mnoho dalších odvětví.

Široká možnost využití malých magnetů

V bižuterii se malé magnety používají například k zapínání šperků a módních doplňků. V domácnosti slouží magnety pro zavírání interiérových dveří, šatních skříní nebo pro uchycené bytových dekorací. Malé magnety lze také využít pro dálkové odemykání vchodových dveří a vstupních bran. Využití je však mnohem více.

Jako český výrobce a dodavatel malých magnetů dodáváme magnety také do lékařských, univerzitních a výzkumných zařízení.

Dodáváme magnety pro region střední a východní Evropy

Výroba malých magnetů probíhá v mateřské společnosti v německém Norimberku. Naše společnost SAV CZECH spol. s r.o. sídlí v městě Kroměříž a působí jako dodavatel malých magnetů pro střední a východní Evropu. Větší a pravidelné nákupy můžete sjednat s našimi obchodními zástupci. Pro příležitostný nákup malých magnetů a dalších magnetických zařízení využijte náš internetový obchod.

V případě otázek na prodej malých magnetů nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy a pomůžeme s výběrem nejlepších magnetických zařízení.